Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському впорядковують селище Будівельників

У селищі Будівельників по вулиці Астраханській ведуться роботи зі створення великої зони відпочинку, де жителі мікрорайону зможуть у комфортних умовах проводити години дозвілля, гуляти з дітьми і займатися спортом.

Сьогодні, 13 червня, Кам'янський міський голова Андрій Білоусов приїхав на об'єкт, щоб проінспектувати хід робіт і виконання даних ним раніше доручень.

У процесі облаштування територія значно змінилася. Виконано великий фронт робіт. Важко уявити, що ще зовсім недавно це місце було занедбаним, із купами сміття та заростями дикорослих чагарників.

На даний момент тут активно ведуться будівельні роботи. З боку приватного сектора майбутню паркову зону огородили бетонним парканом. Фахівці проводять мощення алей тротуарною плиткою, встановлюють нові лавки та інше обладнання.

Міський голова зазначив, що подібні проекти тут реалізуються вперше, і це буде перша зона відпочинку в даному районі з дня заснування селища Будівельників.

«Ми встановимо тут дитячий та спортивний майданчики. Облаштуємо місця, де діти зможуть кататися на роликах, грати з м'ячем, малювати крейдою і весело проводити час. Відновимо також зовнішнє освітлення. Сьогодні, щоб нормально відпочити, жителям цього району доводиться далеко йти, переходити через залізницю, адже найближчий звідси облаштований сквер знаходиться за Палацом культури імені Горького. Тому ми зробимо так, щоб люди, не виходячи зі свого мікрорайону, могли з комфортом проводити вільний час і відпочивати», – сказав Андрій Білоусов.

Завершити всі роботи та відкрити нову паркову зону планують до 1 липня.

13 червня 2017