Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Четверо кам’янчан здобули премію Дніпропетровської обласної ради

У Дніпропетровській обласній раді визначили переможців цьогорічного конкурсу на здобуття Премії облради.

На участь у Конкурсі надійшло 145 заявок. Серед них до онлайн голосування були допущені 135. За два тижні свій вибір зробили майже 27 тисяч осіб, які авторизувалися через захищену систему і проголосували за гідного, на їх думку, кандидата. Після цих етапів за результатами голосування на сайті  професійний склад журі з 95 претендентів обрав по 5 лідерів у кожній категорії. Саме вони стануть щасливими володарями головної винагороди Премії облради – 15 тис. грн.

Премії розподілені за різними категоріями, серед яких наука, медицина, культура, спорт, журналістика, сільське господарство, героїчні вчинки, громадська діяльність, а також категорія «Юні дарування» для дітей віком від 14 до 17 років.

Серед переможців конкурсу – четверо кам’янчан:

-тренер-викладач секції шашок ДЮСШ №3 Олена Губарєва (за досягнення в спортивній діяльності, розвиток спортивного руху);

- головний редактор сайту «ДнепрЧас» Дар'я Звягіна і журналіст газети «Наш Репортер» Ольга Самойлова (за активну журналістську діяльність);

- учениця 9-В класу ліцею НІТ Віра Попруга («Юні дарування Дніпропетровщини»).

Тепер на володарів Премії чекає церемонія нагородження, яка також подарує переможцям нові знайомства, купу позитивних емоцій та побажань. Пройде урочистий захід вже 26 червня.

13 червня 2018