Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Медиків Кам`янського привітали з професійним святом

Щорічно у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. 13 червня, напередодні свята представників найблагороднішої у світі професії, на новій сцені міського театру імені Лесі Українки відбулися урочисті збори.

Працівники сфери охорони здоров'я Кам'янського приймали вітання і слова подяки. У холі концертного залу була представлена ​​фотопрезентація медичних установ міста. Перед початком урочистої частини заходу глядачі переглянули документальний фільм про щоденну роботу медиків.

Міський голова Андрій Білоусов подякував медичним працівникам та ветеранам галузі за високий професіоналізм і самовіддану працю.

«Ваша професія вимагає не тільки глибоких знань, досвіду і майстерності, але також і величезного милосердя, турботи і душевного тепла, щоб навіть у найважчих ситуаціях вірити в краще і знаходити слова підтримки, яких потребують ваші пацієнти. Я від щирого серця вітаю  вас з професійним святом. Дякую за вашу працю, за врятовані життя і здоров'я людей. Адже всі ми розуміємо, що в житті немає нічого дорожчого за здоров'я. Бажаю вам щастя, достатку, сімейного благополуччя і всього найкращого!» – сказав Андрій Білоусов.

Також з нагоди професійного свята міський голова вручив нагороди кращим працівникам сфери охорони здоров'я.

Артисти театру подарували усім присутнім яскраву святкову програму.

13 червня 2018