Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Співробітники Служби порятунку Кам’янського провели акцію для дітей

12 червня співробітники Служби порятунку міста Кам’янського спільно з акторами академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки влаштували для дітей, які відпочивають у пришкільних таборах літнього відпочинку, акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!».

Дітям показали виставу «Казка про вогняного дракона». Герої казки розповіли, наскільки бувають небезпечними забави із вогнем, а звичайне багаття може перерости у велику пожежу. Крім того, завдяки виставі маленькі глядачі запам’ятали, як необхідно діяти в тій чи іншій надзвичайній ситуації, аби уберегти себе та своїх близьких від лиха.

Найбільш цікавою частиною заходу для дітей стала зустріч із справжніми рятувальниками. Після перегляду спектаклю на майданчику біля театру на дітлахів чекали великі пожежно-рятувальні автомобілі.

Вогнеборці продемонстрували учасникам акції можливості спецтехніки та обладнання, яке є на озброєнні у підрозділах ДСНС міста. Маленькі гості побачили спеціальний інструмент та захисний одяг, який допомагає співробітникам Служби порятунку працювати на пожежах, ліквідовувати наслідки надзвичайних подій та надавати допомогу населенню.

Школярі були у захваті від заходу та дякували організаторам за цікаву зустріч.

 

 

 

 

13 червня 2018