Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам`янчан запрошують на зустріч з мистецтвом

16 вересня у Музеї історії міста – знакова подія. До Дня міста видатний кам`янський художник, член Національної спілки художників України Олександр Чегорка презентує тут свою виставку «У пошуках Сонця».

На виставці буде представлено більше 100 творів живопису, графіки, скульптури та декоративно-прикладного мистецтва.

За словами директора музею, кандидата історичних наук Наталії Буланової, творчий доробок Олександра Чегорки – це справжній зразок українського концептуального мистецтва. «Художник намагається втілювати у сучасному контенті архаїчні знаки і символи, в його творчості відчувається зв’язок поколінь», – зазначає Наталія Буланова.

Виставка «У пошуках Сонця» – це своєрідний творчий звіт Олександра Чегорки, де будуть представлені його роботи різних років. Крім цього, в експозиції можна буде побачити і цікаві документи з родинного архіву відомого митця. Під час заходу також буде презентовано каталог з відображенням основних напрямів творчості художника.

Як повідомила Наталія Буланова, перед відкриттям виставки у музеї відбудеться спецпогашення марки та конверта, випущених на честь 100-річчя надання Кам`янському статусу міста. Автором філателістичної продукції виступив львівський художник Андрій Пелюх. Очікується, що перші відбитки штемпеля спецпогашення та свій підпис на конверті поставить міський голова Андрій Білоусов.

Урочистий захід відбудеться 16 вересня о 13.00. Запрошуються всі бажаючі.

15 вересня 2017