Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У НВК №37 відкрили музейну кімнату на честь загиблого в АТО Максима Самойловича

Кам’янчанин Максим Самойлович – випускник середньої школи №37. У 2015 році він добровольцем пішов до лав Збройних Сил України, а 12 вересня 2016 року  загинув у зоні проведення антитерористичної операції на сході країни, виконуючи свій громадянський обов'язок і захищаючи суверенітет України.

У другу річницю з дня трагічної дати, в НВК №37 (директор – Наталія Гончар) вшанували пам'ять і увічнили ім'я свого випускника Максима Самойловича відкриттям музейної кімнати  під назвою «Герої не вмирають».

Першими відвідувачами музейної кімнати стали батьки, дружина і діти героя, а також представники міської влади на чолі з міським головою Андрієм Білоусовим. Були присутні викладачі, однокласники, товариші по службі і друзі Максима. Музей створений спільними зусиллями членів сім'ї Самойловичів, його побратимів, вчителів та учнів школи. Розташований він у класі, де навчався герой-захисник.

«Створення музейної кімнати – можливість зберегти пам'ять про нашого героя та показати підростаючому поколінню, що відбувається на сході країни, і яку неймовірну ціну платять військовослужбовці за наш мир і спокій», сказав Андрій Білоусов.

У квітні поточного року рішенням Кам'янської міської ради комунальному закладу «Навчально-виховний комплекс №37» присвоєно ім'я Максима Самойловича.

13 вересня 2018