Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському пройшла спартакіада медичних працівників

12 вересня на стадіоні «Буревісник» у Кам’янському  зібралися медики з усіх міських лікувальних установ. Сотні працівників сфери охорони здоров'я стали учасниками спартакіади, присвяченої Дню міста. Масовий спортивний захід проводиться У Кам’янському вже 3-й раз і з кожним роком стає все популярнішим.

Відкривав спартакіаду міський голова Андрій Білоусов. Він подякував медичним працівникам за участь у змаганнях і популяризацію здорового способу життя, побажав успішних виступів і гарного настрою.

«Участь в спартакіаді – це  можливість підвищити навички роботи в команді, налагодити дружні стосунки у колективі, поспілкуватися поза роботою і приділити увагу своєму здоров'ю. Власним прикладом популяризуючи спорт, ви формуєте у людей правильне ставлення до здорового способу життя. Хороша фізична форма – найкраща профілактика захворювань», – сказав міський голова.

У спортивних змаганнях взяли участь 18 команд. Лікарі боролися за перемогу в 7-ми видах спорту: волейбол, настільний теніс, шашки, човниковий біг, а також провели кілька цікавих естафет. До складу суддівської колегії увійшли викладачі Дніпровського державного технічного університету, а ректор Олександр Коробочка люб'язно надав можливість провести спартакіаду на стадіоні ДДТУ.

Організатором спортивного заходу виступило управління охорони здоров'я Кам'янської міської ради (начальник – Юлія Манаєнкова). Заохочувальні призи переможцям змагань підготували міська та обласна профспілки працівників охорони здоров'я.

13 вересня 2018