Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам`янський міський голова проконтролював роботи з децентралізації опалення

У березні поточного року Кам'янська міська рада затвердила програму децентралізації системи теплопостачання правобережної частини міста. Вона передбачає перехід житлового фонду на електроопалення, а також перехід усіх установ бюджетної сфери на твердопаливні блочно-модульні котельні (БМК). Натепер за кошти інвесторів ведеться будівництво і установка БМК на території шкіл та лікарень міста. Наступний етап – підключення об'єктів до системи теплопостачання будівель.

12 вересня хід робіт проінспектував міський голова Андрій Білоусов спільно з профільними фахівцями. У числі обстежених об'єктів – санітарно-медична частина №8, амбулаторія №1 по вулиці Січеславський шлях, міський коледж фізичного виховання по вулиці Подільська, 89, лікарня №3 по проспекту Свободи.

До майбутнього опалювального сезону котельні почнуть опалювати всі будівлі бюджетної сфери Соцміста і БАМу, які раніше опалювалися ТЕЦ підприємства «ДніпроАзот», і частину бюджетних установ, які опалювалися від Дніпровської ТЕЦ.

Цього  року очікується, що Дніпровська теплоелектроцентраль і ТЕЦ АТ «ДніпроАзот» працюватимуть у звичному режимі, тому централізоване опалення в будинках однозначно буде.

Також під час об'їзду Андрій Білоусов відвідав житловий будинок по проспекту Конституції, де був виконаний поточний ремонт внутрішньобудинкових електромереж.

 «Місто визначило чіткий вектор розвитку – відхід від централізованого теплопостачання. Цього року ми розробили і офіційно затвердили на рівні Мінрегіону схему теплопостачання Кам’янського. Відповідно до неї, поетапно, з 2018 по 2020 роки, місто повністю відключиться від таких джерел теплопостачання як Дніпровська ТЕЦ і ТЕЦ «ДніпроАзот» і перейде на електроопалення, що дозволить раціонально використовувати кошти і управляти споживанням ресурсів, виходячи з індивідуальних потреб», – сказав міський голова.

13 вересня 2018