Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У трамвайному депо Кам`янського презентували новий автомобіль для ремонту контактної мережі

11 вересня в трамвайному депо комунального підприємства «Транспорт» відбулася презентація нового автомобіля моделі «МАЗ», призначеного для аварійного ремонту контактних мереж. На сьогоднішній день це найсучасніша спеціалізована машина з усіх представлених на ринку України.

«Ми чудово розуміємо, що за 35 років експлуатації попередня машина повністю вичерпала свій ресурс, тому ми придбали новий автомобіль. Цього року ми придбали 5 трамвайних вагонів з Європи, які пройшли капітальний ремонт. За найближчі два роки хочемо повністю замінити ними існуючий трамвайний парк. Нові трамвайні вагони потребують більш якісного обслуговування і кращого стану трамвайних мереж. Цей автомобіль допоможе контролювати стан контактних ліній, оперативно ліквідувати обриви електроліній і виконувати інші ремонтні роботи», - сказав міський голова Андрій Білоусов.

Нова машина має велику маневреність, обладнана вишкою з широкою платформою, яка піднімається на висоту 6 метрів. Управляти вишкою можна дистанційно - за допомогою пульта. Для служби електрогосподарства це дуже важливе придбання, яке забезпечить безперебійну роботу трамваїв.

«Я хочу висловити подяку міському голові Андрію Білоусову за те, що нашому підприємству придбали цей автомобіль», -сказав директор КП «Транспорт» Іван Горбаренко.

14 вересня 2020