Спортивну громадськість Кам`янського вітали з професійним святом

10 вересня в Кам'янському відбувся святковий захід, приурочений до Дня фізичної культури і спорту України. У числі запрошених – керівники спортивних установ, тренери-викладачі, працівники сфери фізичної культури і спорту, видатні спортсмени, депутати міської ради, меценати і багато інших.

Представників спортивної громадськості з професійним святом привітав міський голова Андрій Білоусов.

«Завдяки нашим спортсменам і тренерам про Кам'янське знають не лише в Україні, а й далеко за її межами. Ми бачимо результати вашої наполегливої ​​і старанної роботи, щиро пишаємося досягненнями ваших вихованців – справжніх чемпіонів. Бажаю всім вам успіху в житті, міцного здоров'я, благополуччя і щастя. А ми, зі свого боку, продовжимо створювати для вас гідні умови, розвивати інфраструктуру та спортивні напрями», - сказав Андрій Білоусов.

Міський голова також зазначив, що вже 17 вересня – на День міста – відкриються два багатофункціональних спортивних комплекси – на Черемушках біля 18-ї школи і на 10-му мікрорайоні лівого берега по проспекту Перемоги. До кінця року відкриють великий сучасний спорткомплекс по проспекту Конституції. А також вже сьогодні ведеться розробка нових проєктів з будівництва спортивних об'єктів, які планують відкрити в найближчі роки.

Андрій Білоусов вручив присутнім нагороди – нагрудні знаки, грамоти, подяки та подарунки.

Заступник міського голови Костянтин Саусь висловив вдячність меру за всебічну підтримку всіх видів спорту в Кам'янському.

«Завдяки прагненню Андрія Леонідовича всього за кілька років ми змогли реалізувати безліч спортивних проєктів і програм. Нам дійсно є чим пишатися», - сказав Костянтин Саусь.

Для учасників заходу підготували розважальну програму з виступом каверн-групи «Inside».

13 вересня 2021