Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському пройшли змагання з крос-триатлону

12 вересня пройшли змагання на першість міста з крос-триатлону, приурочені до Дня міста. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради.

Триатлон – новий вид спорту для Кам’янського. У змаганнях взяли участь 23 спортсмени. Окрім кам’янчан перевірити себе на витривалість приїхали спортсмени з Жовтих Вод.

Загалом боротьбу за медалі на дистанціях 500 метрів плавання, 8500 метрів кросових велоперегонів та біговій дистанції 3000 метрів вели спортсмени в вікових категоріях від 10 до 50 років. Для наймолодших учасників дистанції перегонів були дещо коротшими – 100/2850/1500 метрів.

Серед жінок перемогу здобула Єлизавета Полюдова.

У абсолютному заліку переміг триатлет з Жовтих Вод - Міщенко Ростислав, який відповідно став переможцем і в своїй віковій категорії 30-39 років. Другим в цій категорії став також представник Жовтих Вод - Панченко Олександр, а третім кам’янчанин – Білоус Ігор.

У категорії кадети 10-11 років переможцем став Максим Коврига,  Друге і третє місце посіли Іван Борман та Назар Сокольников.

У віковій категорії 12-13 років перемогу одержав учень 1-го ліцею Костянтин Лазаренко, другим став Артем Бараннік, третім - Сергій Полонський.

У категорії юнаків 13-14 років золоту медаль виборов учень технічного ліцею №2 Єгор Безкрилий, срібну - Олександр Шпанько, учень ліцею №1.

У категорії чоловіків від 40 років перше місце виборов учасник олімпійських ігор з плавання 2000 року в Сіднеї Денис Завгородній, друге - Віктор Таюнда.

Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами управління молоді та спорту міської ради.

13 вересня 2021