Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському реалізовують програми підтримки демобілізованих учасників АТО

Станом на 1 жовтня на обліку в управліннях соціального захисту населення департаменту соціальної політики міської ради перебуває 1706 ветеранів з числа учасників АТО/ООС, з них: 55 осіб з інвалідністю внаслідок війни, 1648 учасників бойових дій, 3 учасника війни, 83 члена сімей загиблих (померлих) військовослужбовців.

Відповідно до Комплексної програми підтримки демобілізованих учасників АТО/ООС протягом жовтня, до Дня захисника України, 1696 особам буде виплачено одноразову допомогу на загальну суму 848 тис грн.

Починаючи з серпня було відновлено обстеження житлових приміщень заявників на предмет необхідності проведення поточного ремонту, які не проводились у зв’язку із карантинними обмеженнями. Так, 2 учасникам АТО/ООС та 2 особам з числа членів сімей загиблих військовослужбовців надано грошову допомогу на проведення поточного ремонту житла на загальну суму понад 151 тис грн.

Окрім цього, кам’янчани, які приймають участь в антитерористичній операції/операції об’єднаних сил та члени їх сімей за рахунок коштів міського бюджету звільнені від сплати за житло у розмірі 100%, та надаються пільги на оплату комунальних послуг у розмірі 50%. Протягом липня-серпня пільгами скористались 8 осіб на загальну суму понад 69 тис грн.

У відповідності із комплексною програмою 12-ти учасникам АТО/ООС після демобілізації надано одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 59,5 тис грн. Розмір допомоги становить 5 тис грн, а у разі отримання поранення може бути збільшено до 8 тис грн.

Також протягом липня-вересня 3 учасникам АТО/ООС надано одноразову допомогу для вирішення питань оформлення документів на земельні ділянки.

13 жовтня 2020