Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У лівобережній поліклініці Кам’янського відремонтують амбулаторію № 5

З ініціативи міського голови Андрія Білоусова Кам’янське продовжує брати участь в проекті Українського Фонду Соціальних Інвестицій (УФСІ) «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури - поліпшення первинної сільської медицини».

12 жовтня сторони підписали черговий меморандум. У рамках співпраці за кошти УФСІ буде виконано капітальний ремонт в амбулаторії №5, розташованої на третьому поверсі Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 за адресою: бульвар Будівельників, 23.

До кінця року буде вестися підготовка проектно-кошторисної документації та ймовірно в січні 2021 року почнеться реалізація проекту.

Амбулаторія № 5 обслуговує 15 тисяч населення лівобережжя, з них внутрішньо переміщених осіб - 551 людина. Роботи включають в себе: заміну вікон, дверей, ремонт всього третього поверху і переобладнання денного стаціонару в ліжка денного перебування.

Також міський голова передав медикам захисні маски і костюми, зазначивши, що на сьогоднішній день місто закупило 162 500 масок і 2 800 захисних костюмів для потреб лікувальних установ міста.

«Майбутній ремонт амбулаторії - дуже важлива інвестиція для пацієнтів і медиків. Також ми хочемо подякувати міському голові за те, що з перших днів боротьби з Covid-19 все лікарі в достатній кількості забезпечені індивідуальними засобами захисту і готові надавати медичну допомогу пацієнтам», - сказала головний лікар ЦПМСД №1 Лариса Полюлях.

Також міський голова перевірив хід капітального ремонту у відділенні кардіології лікарні швидкої медичної допомоги (колишня лікарня №8). Генеральний директор лікарні Ростислав Винар доповів, що роботи виконуються згідно з графіком, а також подякував міському голові за підтримку і за те, що особисто контролює ситуацію.

13 жовтня 2020