Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Нарада в адміністрації Дніпровського району міської ради за участю керівників ОСББ, ЖБК та комітетів мікрорайонів

Створено: 2017-11-13 07:20:15Оновлено: 2017-11-13 07:21:13

09 листопада 2017 року адміністрацією Дніпровського району Кам’янської міської ради під головуванням заступника голови адміністрації Пучкіна Михайла Михайловича було проведено інформаційну нараду за участю керівників ОСББ, ЖБК та комітетів мікрорайонів з представниками КП КМР «Міськводоканал» та управління соціального захисту населення Дніпровського району.

Нарада носила інформаційно-роз’яснювальний характер з актуальних питань сьогодення: це встановлення загальнобудинкових приладів обліку водопостачання, відповідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (від 02.08.2017 року) та призначення субсидій населенню.

Директор зі збуту КП КМР «Міськводоканал» Чорна Лариса Михайлівна проінформувала присутніх, що до 02 серпня 2019 року необхідно весь житловий фонд міста обладнати вузлами комерційного обліку водопостачання, як того вимагає чинне законодавство.

Представники управління соціального захисту населення Дніпровського району розповіли про порядок призначення субсидій населенню. Керівники комітетів мікрорайонів, ОСББ та ЖБК отримали від запрошених гостей відповіді на запитання, які їх цікавили.

Також, було доведено до відома присутніх про запобігання на території району проявам тероризму, інформування населення щодо дій в разі виявлення транспортних засобів, сторонніх осіб, ведення агітаційної та вербувальної роботи.

Співпраця адміністрації Дніпровського району та голів комітетів мікрорайонів, ОСББ та ЖБК з питань життєдіяльності продовжується і надалі.