Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Наймолодші кам’янчани змагалися за звання чемпіона міста з шашок

У Кам’янському на базі середньої загальноосвітньої школи №40  пройшов чемпіонат міста з шашок-64 серед спортсменів наймолодшої вікової групи: юнаки і дівчата до 8 років (2010 року народження та молодші).

Черговий спільний спортивний захід федерації шашок Кам’янського та департаменту з гуманітарних питань міської  ради  зібрав  позмагатися за нагороди 18 юних спортсменів цієї вікової групи, що представляли як середні навчальні заклади міста, так і заклади дошкільної освіти. І це не дивно, адже серед учасників змагань були дітлахи віком від п’яти  років.

За підсумками змагань кращим серед юнаків став учень колегіуму №16  Андрій Махонін, який зумів за рахунок додаткових критеріїв випередити на фініші свого основного конкурента за титул чемпіона міста-2017 – учня середньої школи №23 Владислава Шешурєва. Третє місце на змаганнях посів  учень колегіуму №16 Денис Луценко. (Тренер усіх трьох призерів – національний гросмейстер О.Коротка, ДЮСШ №2).

Дуже впевнену гру на чемпіонаті продемонстрували дівчата. Вони грали  набагато краще за хлопців, і тому боротьба за трійку призерів серед них була дуже напруженою. Після тривалих шашкових баталій на п’єдестал пошани  чемпіонату потрапили відразу три представниці ліцею нових інформаційних технологій.

На найвищій сходинці п’єдесталу під час закриття змагань розташувалася неодноразова переможниця міських шашкових турнірів Анастасія Антоненко (тренер Д.Савінський, ДЮСШ №2). У чемпіонки – 14 очок із 16 можливих. На один пункт менше і, отже, друге місце – у Марії Діденко (наставник – заслужений тренер України І.Губарєв, ДЮСШ №2). Бронзова нагорода чемпіонату дісталася Софії Перемитько (тренер І.Губарєв). В її активі – 10 очок.

Переможці та призери змагань отримали медалі, грамоти та солодкі подарунки.

13 листопада 2017