Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Мрієте змінити місто? Долучайтесь до Бюжету участі

Координаційною радою з питань впровадження бюджету участі продовжено термін подання громадських проєктів на бюджет участі до 1 лютого 2020 року включно. Міська рада запрошує усіх активних камянчан долучитися до наступного циклу бюджету участі, підготувати та подати свій проєкт.

Нагадаємо, стати учасником бюджету участі можна, заповнивши три обов’язкові бланки: бланк-заявку, декларацію авторства та бланк із підписами 20 осіб, які підтримують проєкт.

На сьогодні до Департаменту економічного розвитку міської ради вже подано 29 проєктів. Серед них проєкти, спрямовані на благоустрій міста та розвиток міської інфраструктури, розвиток медичних закладів, побудову нових спортмайданчиків, облаштування міських закладів та місць відпочинку для людей з особливими потребами, освітні проєкти.

Крім поданих, ще біля 20 проєктів знаходяться на стадії доробки. Як повідомили у департаменті економічного розвитку Кам’янської міської ради, досвід минулих циклів показує, що чимало кам’янчан подають свої проєкти саме наприкінці терміну прийому документів.

Щоб підтримати ініціативних містян та допомогти іншим краще орієнтуватися у сфері партиципаторного бюджетування і подавати проєкти на конкурс, у січні департамент економіки міської ради планує проведення семінарів-тренінгів в учбових закладах міста, де студентська молодь зможе дізнатися особливості написання проєктів.

16 січня у Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості о 15:00 фахівці проводитимуть загальноміський форум з написання громадських проєктів для бюджету участі для всіх кам’янчан, які бажають долучитися до розвитку свого міста.

Якщо вас надихнули вже реалізовані ідеї і ви бажаєте зробити особистий внесок у розвиток міста, приєднуйтесь до Бюджету участі.

Нагадаємо, що подати свій проєкт можливо наступними шляхами:

- через ЦНАП та його філії у Дніпровському та Південному районах міста на паперових носіях;

- самостійно зареєструватись на платформі https://kamianske-budget.e-dem.in.ua/ та подати проєкт в електронному вигляді;

- надіслати заповнені форми проєкту на електронну пошту BUKMR@ukr.net (місцевий адміністратор здійснить завантаження самостійно).

  1. Подання громадських проєктів відбувається за чотирма категоріями: «Інфраструктура»,
  2. «Спортивні та соціальні проєкти»,
  3. «Екологія, ІТ та культура»,
  4. «Комунальні заклади, підприємства та установи».

Таким чином кожен кам’янчанин має право подати від 1 до 4 проєктів (по одному в кожній із запропонованих категорій). Майбутнє голосування передбачає також право кожного мешканця проголосувати за 4 громадські проєкти – по одному в кожній із категорій.

Більш детально з описом категорій проєктів та іншими деталями можливо ознайомитись у Положенні про партиципаторне бюджетування (бюджет участі), затвердженому рішенням міської ради від 04.10.2019 №1550-36/VІІ. 

Бланки для заповнення розміщено на офіційному сайті міської ради у розділі «Прозоре місто» – «Бюджет участі» – «Цикл бюджету участі 2020 року». Також ви можете їх отримати електронною поштою за попереднім запитом на e-mail: BUKMR@ukr.net

З будь-якими запитаннями щодо бюджету участі звертайтесь до департаменту економічного розвитку міської ради за адресою: майдан Петра Калнишевського, 2, кабінет 313 та за телефоном: 55-41-31.

14 січня 2020