Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

В адміністрації Дніпровського району міської ради проведено планову нараду за участю ОСББ

Створено: 2017-02-14 15:16:47Оновлено: 2017-02-14 15:17:09

На виконання доручення міського голови Білоусова А.Л. щодо надання практичної допомоги в роботі головам ЖСК та ОСББ адміністрацією Дніпровського району Кам’янської міської ради під головуванням заступника голови адміністрації Пучкіна Михайла Михайловича 09 лютого 2017 року було проведено планову нараду за участю голів ОСББ з нагальних питань.

Заступник голови адміністрації здійснив аналіз попередньої наради та повідомив, що 15 лютого 2017 року о 14:00 в каб. 202 в будівлі адміністрації Дніпровського району просп. Перемоги, 63 відбудеться семінар «Можливості енергозбереження в багатоквартирному будинку» для керівників ЖБК, ОСББ та ОСН.

На нараді була присутня старший майстер Кам’янського відділення ПАТ «Дніпропетровськгаз» Тертишна Олександра Олександрівна, яка провела роз’яснювальну роботу з головами ОСББ щодо використання газу у побуті, у зв’язку із оголошенням «Місячника безпечного використання газу у побуті». У форматі діалогу було обговорено поточні питання для подальшого їх вирішення. Також, доведено до відома голів ОСББ, лист управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради, щодо утримання захисних споруд цивільного захисту.

Співпраця адміністрації Дніпровського району та голів ОСББ, ЖБК продовжується і надалі.