Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У кам’янському центрі зайнятості пройшов семінар для роботодавців

Одним із першочергових завдань міського центру зайнятості є досягнення високого рівня співпраці з роботодавцями. З цією метою нещодавно у  міському центрі зайнятості відбувся семінар-навчання для роботодавців стосовно їх інформування щодо основних положень законодавства України про зайнятість населення в частині стимулювання працевлаштування громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та створення нових робочих місць.

Семінар провели заступник директора центру Олена Орлова та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Вікторія Черняк.
Олена Орлова проінформувала присутніх про стан ринку праці міста та пріоритети в діяльності служби зайнятості. В ході семінару учасники були ознайомлені зі змінами в законодавстві, послугами, які надає служба зайнятості та новими онлайн-формами роботи.
Вікторія Черняк презентувала таку новацію служби зайнятості як можливість віддаленого подання електронних звітів 3-ПН через персональний електронний кабінет роботодавця (ЕКР). Присутнім наглядно продемонстрували процедуру реєстрації роботодавця в електронному кабінеті на оновленому сайті Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua та можливість ознайомлення з резюме безробітних, професійно-кваліфікаційним складом осіб, які перебувають на обліку та іншими можливостями доступу до інформації.

Учасники семінару-навчання отримали відповіді на актуальні питання, обмінялися думками та після закінчення заходу зареєструвалися в особистому електронному кабінеті. Всього участь у заході взяли 14 представників роботодавців.

14 лютого 2018