Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському відбулось засідання міської комісії з ТЕБ та НС

14 лютого у Кам’янському відбулось чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Перше питання черги денної стосувалось підготовки до пропуску льодоходу, повені, та паводків. Заслухавши доповідь заступника начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Олега Качуровського, комісія затвердила план дій органів місцевого самоврядування та підприємств, установ та організацій міста та надала відповідні доручення відповідальним органам.

Наступне питання, яке розглядали члени комісії ‑ ситуація із пожежами у житловому секторі. Як повідомив представник Кам’янського міського управління ДСНС України у Дніпропетровській області Олександр Мацуненко, у місті тенденція виникнення пожеж у житловому секторі має постійно зростаючий характер. Вже у 2020 році у місті відбулось 37 пожеж. Було вирішено провести детальний аналіз стану із пожежами та загибеллю людей за останні три роки, визначити вулиці, які найбільш вражені пожежами, посилити проведення відповідних профілактичних заходів серед населення, у трудових колективах та школах.

Крім цього, на засіданні заслухали доповідь начальника Кам’янськоо міськрайонного управління Держпродспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області щодо забезпечення населення якісною питною водою. Було надано доручення відповідним службам щодо постійного санітарно-епідеміологічного нагляду за якістю питної води, забезпечення безперебійного водопостачання населення та об’єктів підвищеного епідеміологічного ризику тощо.

 

14 лютого 2020