Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звернення Кам’янського міського голови Андрія Білоусова з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні воїни-афганці, батьки, вдови, рідні загиблих в Афганістані, кам’янчани!

15 лютого минає 31 рік з дня виведення радянських військ з Афганістану. За часів СРСР радянська влада з метою досягнення геополітичних цілей брала участь у локальних війнах та збройних конфліктах на території 16-ти іноземних держав. Громадяни України на той час проходили військову службу в радянській армії і виконували свій військовий обов’язок за  кордоном. Війна в Афганістані стала найбільш масштабною та кровопролитною. Ми пам'ятаємо 13 кам’янчан, які разом з більше ніж трьома тисячами українців не повернулись з тієї війни.

Афганська війна змінила життя, на жаль, не на краще багатьом молодим хлопцям. Всі вони, не замислюючись, виконали свій громадянський обов’язок і стали уособленням відданості Батьківщині.

Сьогодні ми дякуємо всім, хто, виконавши свій військовий обов’язок, повернувся додому живим та схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя на чужій землі.

Шановні воїни-інтернаціоналісти! Ваша відданість Батьківщині, самопожертва та мужність були й залишаються взірцем для нинішнього покоління.

Щиро бажаю вам і вашим рідним та близьким міцного здоров’я, щастя й життєвої наснаги на довгі роки, а всім нам миру й злагоди!

 

З повагою                                                Андрій Білоусов,
                                                                  міський голова

14 лютого 2020