Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Соціальний захист ветеранів Афганістану – на контролі міської влади

Сьогодні у Кам’янському мешкає 699 учасників бойових дій на території інших держав, з них: учасників бойових дій в Афганістані – 408 осіб та 90 осіб з інвалідністю, 6 сімей загиблих воїнів в Афганістані.

Відповідно до заходів Програми соціального захисту населення міста за рахунок коштів міського бюджету сім’ям загиблих і померлих від поранень воїнів-афганців надано пільги на оплату за житлово-комунальні послуги у розмірі 50%.

Також за рахунок коштів міського бюджету членам сімей загиблих і померлих від поранень воїнів-афганців надається адресна матеріальна допомога. Так, протягом лютого сім’ї отримають одноразову щорічну допомогу у розмірі 10 тисяч гривень та щоквартальну допомогу у розмірі 800 гривень.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан за рахунок коштів міського бюджету матеріальну допомогу виділено 98 особам з інвалідністю внаслідок участі в війні в Афганістані
та учасникам бойових дій в Афганістані на загальну суму 49 тисяч гривень.

У місті діє міська організація «Союз ветеранів Афганістану», яку очолює Качуровський Олег Миколайович. Міська влада тісно співпрацює з громадською організацією «Союз ветеранів Афганістану» для вирішення соціально-медичних питань воїнів-афганців та членів їх сімей.

На фінансову підтримку статутної діяльності громадської організації «Союз ветеранів Афганістану» за результатами участі у конкурсному відборі з міського бюджету на 2020 рік виділено понад 77 тисяч гривень.

 

14 лютого 2020