Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янське увійшло в десятку найпрозоріших міст України

З 2017 року Трансперенсі Інтернешнл Україна проводить дослідження прозорості 100 найбільших міст України.

Мета програми «Прозорі міста» ‑ подолати корупцію на місцевому рівні і ввести кращі практики прозорості та підзвітності. Щорічно експерти аналізують відкритість міських рад за показниками в 14 сферах.

З ініціативи міського голови Андрія Білоусова Кам’янське бере участь в рейтингу прозорості з моменту старту і в 2017 році займало 62 місце (26,5 бала). У 2018 році піднялася до 28 місця і збільшило кількість балів до 47,4.

Протягом усього минулого року органами місцевого самоврядування Кам’янського були виконані рекомендації в кожній сфері і вивчений досвід інших міст, що дозволило поліпшити показники майже в усіх сферах на 24,3 бала (52%).

За підсумками 2019 року Кам’янське зайняло 8 місце з 71,7 балами і увійшло в десятку найпрозоріших міст, а за шкалою прозорості перейшло з «Частково прозорого» до «Переважно прозорого». Таким чином, всього за рік ми піднялися в рейтингу на 20 позицій ‑ з 28 на 8 місце.

«Нашою метою було потрапити в першу десятку рейтингу прозорості 100 найбільших міст України, і ми її досягли. Нинішні результати є базою для вдосконалення і впровадження рекомендацій щодо підвищення прозорості та досягнення в подальшому Кам’янським максимально високих показників в рейтингу», ‑ сказав Андрій Білоусов.

14 лютого 2020