Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам`янський міський голова та заступник Міністра освіти і науки України обговорили питання розвитку галузі

14 березня у Кам'янському  відбулась всеукраїнська нарада керівників органів управління освіти обласних і Київської міської державних адміністрацій. Зустріч пройшла в будівлі загальноосвітньої школи №25 на лівобережжі.

Почесних гостей на чолі із заступником Міністра освіти і науки України Павлом Хобзеєм зустрічали Кам'янський міський голова Андрій Білоусов, профільний заступник міського голови Владислав Мелешко, директор департаменту з гуманітарних питань  міської ради Тетяна Онищенко.

В рамках зустрічі обговорювалися сучасні підходи до реалізації державної політики в сфері реформування освіти відповідно до європейським вектором розвитку.

Учасники всеукраїнської наради підіймали питання, щодо порядку використання коштів на розвиток Нової української школи, знайомилися з педагогічними методиками і програмами освіти, які успішно застосовуються в навчальних закладах Кам’янського.

У своєму виступі міський голова розповів учасникам делегації про інвестиційні проекти в сфері освіти, які реалізуються в місті, зазначив успішний досвід взаємодії з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ по програмі «Розвиток соціальної інфраструктури», а також співпрацю з фінансовою корпорацією НЕФКО, Європейським Інвестиційним Банком та фондом соціальних інвестицій.

Для гостей провели ознайомчу екскурсію по шкільним аудиторіям. Учні задавали питання, висловлювали свої побажання і те, як вони бачать окремі аспекти в оптимізації навчального процесу. Діти демонстрували свої знання і таланти, а педагоги бажали міському голові успіхів в роботі та переобрання на другий термін.

«Від рівня освіти залежить майбутнє нашої країни. Наше завдання сьогодні – всіляко сприяти соціально-економічному розвитку міста, а також приділяти особливу увагу галузі освіти», – наголосив Андрій Білоусов.

«У Кам'янському вже почалася робота по створенню умов для реалізації концепції «Нової української школи», і ми бачимо це на прикладі загальноосвітньої школи №25. Ми побачили реалізацію педагогіки партнерства, створення нового освітнього середовища, справедливий розподіл суспільних засобів. Радує, що цим питанням у Кам'янському займаються не тільки педагоги, а й міська влада на чолі з мером», – сказав Павло Хобзей.

14 березня 2018