Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському вшанували добровольців

Урочистий захід на вшанування мужності та героїзму добровольців Кам'янського відбувся 13 березня у міському академічному музично-драматичному театрі імені Лесі Українки. У святковому заході взяли участь керівництво міста, депутати, учасники антитерористичної операції, волонтери, представники міських організацій та громадськості.

Присутніх у залі лицарів духу - тих, хто пішов до добровольчої армії захищати рідну землю, тих, хто приєднався до волонтерського руху, щоб підтримувати бійців на Сході, - привітав секретар міської ради Олександр Залевський.

«Від імені міського голови, від себе особисто та від Кам’янської міської ради вітаю всіх вас зі святом мужності та самопожертви – Днем добровольця! Усі ті, хто добровільно прийшов у військкомати та взяв до рук зброю, хто організовував волонтерський рух, хто своїм життям зараз дає можливість нам з вами тут зібратися, – є справжніми героями. Можливо, десь на законодавчому рівні певні питання добровольців не зовсім урегульовані. Але хочу запевнити: на рівні міської ради ми робили та робитимемо все, щоб підтримати вас та допомогти вам»,  – сказав Олександр Залевський.

Хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв, які поклали своє життя за наше майбуття. На честь звитяжців лунали слова безмежної вдячності. Тим, кому пощастило залишитися живими, дарували квіти, нагороджували відзнаками та почесними нагрудними знаками.

У ході зборів усі бажаючі висловлювали свою думку щодо тих подій, які відбуваються зараз у нашій країні. Думки учасників АТО були різними, але всіх їх об'єднувало одне бажання – стабільність і процвітання України.

А потім розпочався концерт – дивовижно проникливий. «Ми відкриваємо глядачам наше серце, – отак просто пояснила свій настрій актриса театру Олександра Івлюшкіна. – Бажаємо ділитися своєю любов’ю до рідної пісні, танцю, землі, ділитися вдячністю із людьми, які стоять на сторожі її незалежності». «Ми робимо усе правильно, – каже артистка театру Ольга Онискевич. – Поєднуємо традиційну і сучасну українську музику, намагаємося співати від душі… Українська пісня рідна для мене, вона надихає, окрилює…, а ще… надихає публіка… оці люди, які на власні очі бачили війну. Це щастя і велика честь співати для них!»

День українського добровольця – свято, що відзначається в Україні 14 березня. Установлене 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги і турботи до учасників добровольчих формувань.

14 березня 2018