Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звіт про роботу відділу за І кватрал 2021 року

Створено: 2021-04-14 11:31:07Оновлено: 2021-04-14 11:34:54

ЗВІТ

про роботу відділу державної реєстрації

юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців

Кам’янської міської ради

за І квартал 2021 року

 

  1. 1.                Аналітична робота

Протягом І кварталу 2021 року відділом державної реєстрації здійснено 1096 реєстраційні дії серед суб’єктів господарювання, а саме:

1)     Прийом громадян, надання консультацій та практичної допомоги з питань державної реєстрації юридичних осіб, проведено 398 реєстраційні дії серед юридичних осіб, в тому числі:

-    державна реєстрація новоутвореної шляхом заснування юридичної особи – 39;

-    державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу – 229;

-    державна реєстрація створення відокремленого підрозділу, внесення змін та припинення відокремленого підрозділу юридичної особи – 19;

-    внесення рішення про припинення юридичної особи, прийнятого учасниками – 6;

-    внесення судового рішення про відкриття провадження у справі про банкрутство та введення процедури розпорядження майном боржника  (призначення розпорядника майном) – 3;

-    внесення судового рішення про визнання юридичної особи банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури (призначення ліквідатора) - 3;

-    внесення ухвали про затвердження ліквідаційного балансу, звіту ліквідатора та ліквідацію юридичної особи у зв’язку з визнанням її банкрутом  – 2;

-    державна реєстрація припинення юридичної особи – 7;

-    включення відомостей до ЄДР про юридичну особу – 3;

-    зняття реєстраційної справи з обліку – 26;

-    постановка реєстраційної справи на облік – 12;

-    проведення інших дій (в т.ч. корегування відомостей в Єдиному державному реєстрі) – 52.

1)       Прийом громадян, надання консультацій та практичної допомоги з питань державної реєстрації фізичних осіб - підприємців, проведено 698 реєстраційні дії серед фізичних осіб - підприємців, в тому числі:

-    державна реєстрація фізичної особи – підприємцем - 163;

-    державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу-підприємця – 146;

-    внесення судового рішення про припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця - 1;

-    внесення судового рішення про визнання фізичної особи – підприємця -  банкрутом – 1;

-    державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця – 332;

-    включення відомостей до ЄДР про фізичну особу-підприємця – 36;

-    зняття реєстраційної справи з обліку – 10;

-    постановка реєстраційної справи на облік – 2;

-  проведення інших дій (в т.ч. корегування відомостей в Єдиному державному реєстрі) – 7.

За виконані реєстраційні дії до місцевого бюджету надійшло 154,1 тис. грн.

-           Видано виписок та витягів з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань в кількості 1126 шт.

До державного бюджету за надання інформації з Єдиного державного реєстру надійшло 3,5 тис.  грн.

-              Підготовлено, знято з обліку та відправлено до інших адміністративних районів 36 реєстраційних справ та 143 реєстраційних дій суб’єктів господарювання.

-              Прийнято, взято на  облік від інших суб’єктів державної реєстрації – 14 реєстраційних справ та 147 реєстраційних дії (проведених за принципом екстериторіальності).

-              Забезпечено тимчасовий доступ до документів з реєстраційних справ та надані оригінали (копії) документів сторонам кримінально-процесуального провадження щодо 2 суб’єктів господарювання.

-              Підготовлено та направлено до судових установ різних рівнів 3 запити про надання ухвал, постанов, роз’яснень щодо виконання деяких рішень та ін.

-              Взято участь в 2-х судових засіданнях в т. ч. з метою забезпечення огляду у судовому засіданні матеріалів реєстраційних справ юридичних осіб.

-              Опрацьовано 1-у ухвалу - про заборону вчинення будь-яких реєстраційних дій та 1-у ухвалу – про зняття заборони вчинення будь-яких реєстраційних дій.

-              На запити правоохоронних органів підготовлено 3 відповіді та роз’яснення.

-              Приведено у відповідність до Наказу Міністерства юстиції України №3267/5 від 18.11.2016 «Про затвердження порядку формування та зберігання реєстраційних справ» реєстраційних справ юридичних осіб – 65, фізичних осіб – 173, переданих на зберігання до архіву відділу.

-              Прийнято, розглянуто та опрацьовано  вхідної кореспонденції  -  230, підготовлено відповідей, запитів та роз’яснень - 226.

-              Взято участь у розробці 12  проектів рішень міської ради.

-              Відпрацьовано та надано 3 відповіді на звернення громадян.

2.Методична робота

Надавалась постійна консультативна та практична допомога громадянам з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, зокрема:

-       представникам суб’єктів господарювання приватного права щодо подання та своєчасного оновлення інформації про кінцевих бенефіціарних власників;

-       представникам товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю стосовно застосування нового Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» в частині розроблення право установчих документів;

-      громадянам стосовно підготовки та надання документів для реєстрації їх фізичними особами - підприємцями;

-    неприбутковим організаціям (ОСББ, ЖСК, релігійним організаціям) з питань приведення статутних документів у відповідність до вимог Податкового Кодексу України;

-    фізичним особам-підприємцям стосовно процедури припинення підприємницької діяльності;

-    суб’єктам господарювання міста стосовно внесення змін у відомості, що містяться в Єдиному держаному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб та громадських формувань в частині наявності електронної адреси.

3.     Організаційна робота

- Взято участь у семінарі «Державна реєстрація бізнесу: останні зміни в законодавстві та аналіз типових порушень державних реєстраторів», проведеним Науково-експертним інститутом у сфері права "Правник"

- Взято активну участь у роботі 3-х онлайн - семінарів організованих Управлінням державної реєстрації Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро).

- Підготовлені документи та вжиті необхідні дії для забезпечення допуску та проходження тестування на знання законодавства у сфері державної реєстрації бізнесу для подальшого отримання допуску  роботи в ЄДР державному реєстратору відділу.