Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Цьогорічний Велодень у Кам’янському буде приурочений до Дня Європи

На любителів активного відпочинку чекає цікава подія. 19 травня у Кам’янському відбудеться вже традиційний Велодень. Спортивне свято проходить четвертий рік поспіль з ініціативи міського голови Андрія Білоусова, який є його постійним учасником.  Цього року воно приурочене до Дня Європи, що відзначається щорічно у третю суботу травня. З нагоди свята перед стартом велопробігу відбудеться урочисте підняття прапору Європейського Союзу.

Реєстрація на велопробіг розпочнеться 19 травня о 10.00 на місці старту –майдані Петра Калнишевського.  Об 11.30 – початок дитячих змагань. Учасники від 2 до 10 років зможуть позмагатися на будь-яких транспортних засобах: велосипеді, самокаті або роликових ковзанах. Дитячі змагання пройдуть на майдані Петра Калнишевського, дистанція - 60  м.  Вікові категорії для діток: 2-4 роки, 5-6 років, 7-8 років, 9-10 років.

Масовий велопробіг розпочнеться о 12-й годині. Довжина маршруту складе 22 км. Велосипедисти проїдуть до майдану Героїв, далі – по проспекту Свободи до пам'ятника «Прометей», звідти проспектом Гімназичним проїдуть на мостовий перехід через Дніпро. Потім – розворот на мостовому переході і знову повернення на правий берег, через проспект Т. Шевченка до майдану Петра Калнишевського, де і відбудеться фініш.

Всі учасники велопробігу повинні мати головний убір та зручний одяг. Рекомендується також мати при собі велосипедний шолом, спеціальні рукавички і закрите взуття.

У програмі Велодня-2018 заплановано багато розважальних заходів та конкурсів. Зокрема, велосипедистів нагородять у номінаціях: «найоригінальніше вбрання» та «найоригінальніший транспортний засіб».

Організатори запрошують усіх кам’янчан долучитися до заходу та отримати корисний досвід і безліч позитивних вражень.

14 травня 2018