Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Навчальна програма в Німеччині: Інтеграція ВПО в місцеві громади

Створено: 2018-05-14 08:52:39Оновлено: 2018-05-14 08:53:59

Міжнародний центр перспективних досліджень у співпраці з Cultural Vistas (Німеччина) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини оголошує конкурс з підтримки українських активістів та експертів, які залучені до інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у місцеві громади в Україні. З цією метою, 13 учасників з різних регіонів України, які будуть обрані на основі конкурсного відбору, відвідають шестиденний навчальний тренінг у м. Берлін та отримають змогу вдосконалити навички з стимулювання інтеграції ВПО у приймаючі громади.

Учасники програми отримають змогу ознайомитись з досвідом німецьких колег в питаннях подолання несприйняття, стереотипів, непорозумінь та розробити свої власні рішення щодо покращення інтеграції ВПО у відповідності до українського контексту.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 4 червня 2018 року. Термін проходження навчання в Німеччині: вересень 2018 року.

Після повернення до своїх громад в Україні учасники повинні будуть організувати заходи з залученням ВПО та представників приймаючих громад задля обговорення набутого досвіду та пошуку шляхів подолання викликів, з якими стикаються ВПО в Україні.

Мова тренінгів: англійська, німецька. Синхронний переклад на українську забезпечується.

Транспортні витрати, а також витрати на проживання покриваються організаторами програми.

Для участі в проекті необхідно:

-       бути залученим до процесу інтеграції ВПО у місцеві громади; брати участь у проектах, спрямованих на покращення інтеграції ВПО; активно цікавитись та досліджувати дану тематику; прагнути покращити ситуацію з взаємодією ВПО та приймаючими громадами в Україні;

-       володіти англійською мовою на базовому розмовному рівні;

-       мати діючий біометричний закордонний паспорт. В іншому випадку – учасник матиме самостійно пройти процедуру отримання візи до Німеччини;

-       надіслати резюме та мотиваційний лист з обґрунтуванням Вашої зацікавленості у програмі та описом відповідного досвіду на адресу електронної пошти: office@icps.com.ua.

Обмеження щодо участі в програмі: учасниками проекту не можуть бути державні службовці та представники місцевої влади.