Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янчан запрошують долучитись до акції «Одягнемо місто у вишиванку»

17 травня – Всесвітній день вишиванки. Цього дня у Кам’янському  на площі Петра Калнишевського пройде загальноміське свято   національної єдності «Нитками вишита любов».  Початок заходу – о 16-й годині.

На містян чекає насичена святкова програма. Заплановано провести виставку українських вишиванок, рушників та робіт декоративно-ужиткової творчості, книжкову виставку «Вишиванка – модний вирок», показ моделей українських костюмів, конкурс «Родина у вишиванці» (сім’ї, всі члени яких прийдуть у вишиванках, отримають подарунки). Працюватимуть фотозони, різноманітні майстер-класи, дитячі ігрові зони, заплановане масове фото у вишиванках.

Також в межах свята відбудеться яскрава концертна програма за участю творчих колективів міста та ансамблю української пісні і побутового танцю «Оксамит» (Запоріжжя). Крім цього, на заході буде представлена історична локація (виставка скринь, елементів українського побуту, вишиванок, українського етнічного одягу). На святі працюватимуть професійні перукарі, які всім охочим зроблять зачіску «до вишиванки».

Взяти участь у масштабному святкуванні запрошують усіх бажаючих. Крім цього, всім кам’янчанам пропонують долучитись до акції «Одягнемо місто у вишиванку»: прийти на роботу, у садочок, школу чи університет у вишиванці, і, таким чином долучитись до свята. На підтримку акції фото  у національному одязі можна поширити у соцмережах.

14 травня 2018