Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

ЗВІТ про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців Заводського району міської ради у І кварталі 2020 року.

Створено: 2020-05-14 12:48:18Оновлено: 2020-06-10 08:09:50

Звіт про роботу відділу

ЗВІТ
про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців
Заводського району міської ради
у І кварталі 2020 року.

1. Аналітична робота

Діяльність відділу ведення Державного реєстру виборців Заводського району (далі - ВВДРВ) здійснювалася відповідно до Конституції України, Закону України “Про Державний реєстр виборців”, інших законів України щодо виборчого законодавства, постанов Центральної виборчої комісії (далі -ЦВК), Регламенту виконавчих органів Кам’янської міської ради, розпорядчих актів Дніпропетровської обласної ради та облдержадміністрації, рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, положення про відділ.

Станом на 01 квітня 2020 року кількість записів у Державному реєстрі  виборців по Заводському  району складає:

Назва даних

Кількість

1 Записів про виборців всього 70040
2 Виборців, які мають виборчу адресу на території району 60106
3 Визнані судом недієздатними 29
4 Встановлено статус нездатних самостійно пересуватися 341
5 Геонімів(вулиць, провулків) 187
6 Будинків 7175

Протягом І кварталу 2020 року посадовими особами за напрямками  роботи відділу:

- проведено аналіз розбіжностей в даних 348 виборців, присутніх у Реєстрі, та поданих у відомостях періодичного поновлення;

- опрацьовано 27 висновків по кратним включенням виборців в Державному реєстрі виборців.

З метою забезпечення реалізації права на отримання інформації з Державного реєстру виборців громадянами України, виборча адреса яких належить до території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, окремих територій Донецької та Луганської областей, де не функціонують органи ведення Державного реєстру виборців до ВВДРВ за  звітний період цього року звернулося 36 громадян вказаної категорії.

В установленому законом порядку надана до сектору з питань організаційної роботи статистична інформації про кількісні характеристики виборчого корпусу на підставі відомостей  Державного реєстру виборців.

2. Методична робота

Упродовж І кварталу 2020 року посадовими особами відділу постійно надавалась методична допомога суб’єктам подання відомостей з питань підготовки відомостей періодичного поновлення.

Всі працівники відділу успішно пройшли обов’язкове тестування  з метою перевірки та підвищення рівня професійної підготовки, набуття навиків, необхідних для кваліфікованого ведення Державного реєстру виборців.

3. Організаційна робота

За звітний період 2020 року відділом було проведено опрацювання відомостей  - документів періодичного поновлення щодо ведення Державного реєстру виборців на підставі 60 відомостей, які надаються відділу суб’єктами надавачами відомостей про виборців.   Згідно цих даних відділом опрацьовано всього 2544 записів про громадян, з них:

- Виповнилось 18 років – 118;

- Зареєстровані у АТО – 640;

- Зняті з реєстрації – 418; 

- Померли – 722;

- Змінено персональні дані виборців – 299;

- Змінено місце народження або день народження – 50;

- Визнано недієздатними – 3;

- Встановлена ознака – неспроможний самостійно пересуватись – 175;

- Громадянство скасовано – 1;

- Зареєстровані бездомними – 32;

- Прибули для відбування покарання – 35;

- Вибули з установи покарань – 26;

- Зняті з реєстрації бездомні – 25.

Сформовано та надіслано до районних відділів ДМС, формування та ведення реєстру територіальної громади міста,  Заводського районного у місті Кам’янське відділу державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції 29 запитів з метою перевірки персональних даних на 1956 виборців. Всі запити після отримання відповідей опрацьовані. Сформовано та проведено у системі Реєстру 205 наказів за результатами виконання  вищеперерахованих дій відділу.

Протягом звітного періоду ВВДРВ  внесено 8 подань до ЦВК щодо зміни меж постійнодіючих виборчих дільниць Заводського району, 1 подання стосовно ліквідації спецдільниці, 4 подання стосовно зміни назви установ, в яких створені спеціальні виборчі дільниці.

Працівники відділу взяли участь у тестуванні електронного сервісу подачі заяв про тимчасову зміну місця голосування та про скасування тимчасової зміни місця голосування, розроблених на виконання Порядку тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси, затвердженого Постановою ЦВК від 2 грудня 2019 року № 1969.

Протягом першого робочого тижня кварталу був проведений контроль приміщення (в тому числі працездатності  пожежної та охоронної сигналізації), в якому розміщене обладнання, на його відповідність вимогам  нормативних документів.

Проводився постійний контроль на достовірність даних Реєстру та поданих у відомостях періодичного поновлення, кратність включення тощо.

4. Робота з кадрами

Всі працівники відділу подали декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Протягом кварталу посадовими особами виконувались інші доручення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, керуючого справами виконавчого комітету міської ради.

Робота посадових осіб  відділу ведення Державного реєстру виборців  здійснюється відповідно до плану роботи виконавчого комітету Кам’янської міської ради, плану роботи відділу.

 

Начальник відділу ведення
Державного реєстру виборців
Заводського району міської ради                                                                                    Л.Б.Ковальська