Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Оновлений Меморіал воїнам АТО у Кам’янському відкриють до Дня міста

Як уже повідомлялося, у Кам'янському приступили до першого етапу реконструкції скверу по проспекту Свободи на ділянці від Майдану Героїв до пам'ятника Прометею. 14 червня міський голова Андрій Білоусов особисто перевірив хід робіт та провів на об'єкті робочу нараду за участю керівників департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міськради і представників підрядної організації.

Цього тижня розпочалися будівельні роботи. Поруч із меморіалом воїнам АТО виконується демонтаж старої плитки і асфальтобетонного покриття, ведеться обрізка дерев.

У ході реконструкції буде оновлено і змінено стенд з іменами загиблих воїнів АТО ( новий макет вже пройшов узгодження). Також на цій ділянці проектом передбачено укладання тротуарної плитки замість старого асфальту, встановлення сучасного зовнішнього освітлення, ігрових і спортивних майданчиків, створення зони для відпочинку і дозвілля  людей старшого віку. Особливістю скверу стане красива фотозона для закоханих з тематичними експозиціями та лавками.

Андрій Білоусов зазначив, що оновлений Меморіал воїнам АТО відкриють до Дня міста, а повністю реконструюють центральний сквер від пам’ятника Прометею до площі Визволителів за 2-3 роки.

14 червня 2018