Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янській школі №20 виконають ремонт і проведуть додаткове обстеження нового корпусу

Таке рішення прийняла влада Кам’янського спільно з батьками учнів школи №20 під час виїзної наради, яка відбулася 13 серпня. З батьками зустрічалися перший заступник міського голови Олександр Чернишов і профільний заступник міського голови Костянтин Саусь.

Керівники проінформували про технічний стан навчального закладу і про ті заходи, які були вжиті.

Нагадаємо, 27 липня, у будівлі школи обвалилася частина фасаду під дахом.

Останній ремонт у школі виконувала одна з підрядних організацій у 2015 році. У той період коли містом керував Станіслав Сафронов, а школу очолював інший директор. 

Нинішній директор 20-ї школи, Ірина Гончарук написала заяву в поліцію за фактом обвалення частини будівлі, тому питання притягнення винних до відповідальності знаходиться в компетенції правоохоронних органів.

Відразу після події міська влада замовила експертизу в Державному проектному інституті «Цивільпроект», щоб оцінити масштаб проблеми. За минулий час були обстежені обидва корпуси школи – 1936 року побудови, де сталося обвалення, і 1972 року. За висновком експертів аварійними визнано лише окремі частини старішого корпусу школи. Другий корпус знаходиться в задовільному стані.

Перший заступник міського голови відзначив, що на даному етапі розглядається можливість у найближчі 2-3 місяці виконати поетапне розбирання даху, армування і зміцнення аварійних частин будівлі та подальший монтаж покрівлі з урахуванням нових елементів. На час ремонтних робіт учбовий процес планують проводити в новому корпусі, сформувавши оптимальний графік занять.

«Питання знаходиться на контролі у міського голови Андрія Білоусова. Є фінансування і в будь-якому випадку проблема буде усунена. Що стосується стурбованості батьків станом другого корпусу і якістю виконаного в ньому ремонту, ми проведемо там повторну експертизу. У разі якщо новий корпус визнають аварійним, департамент з гуманітарних питань міської ради буде розглядати можливість переведення учнів в інші школи, але це вже крайній захід», – сказав Олександр Чернишов.

Наступна зустріч міської влади з батьками планується за тиждень.

За словами директора, на сьогоднішній день у школі навчаються 636 дітей, що на 9 учнів менше, ніж у минулому році.

14 серпня 2019