Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янський міський голова зустрівся з представниками міжнародної фінансової корпорації «НЕФКО»

14 серпня у Кам’янському відбулася робоча зустріч міського голови Андрія Білоусова з представниками північної екологічної фінансової корпорації «НЕФКО».

Кам’янське вже багато років співпрацює з цією міжнародною фінансовою корпорацією. Раніше за грантові кошти «НЕФКО» були успішно реалізовані проекти модернізації системи зовнішнього освітлення на мостовому переході через річку Дніпро та термодернізація будівлі школи №37.

У ході зустрічі сторони обговорили ряд основних питань, що стосуються реалізації ще двох проектів: реконструкція водопровідних споруд і установка приладів обліку для комунального підприємства «Міськводоканал», а також залучення інвестицій на проведення теплової санації та ремонту покрівлі в ліцеї №2.

«Спільно з Євросоюзом ми запускаємо нову програму «Інвестиційна платформа добросусідства», яка стосується водного сектора. Підприємство «Міськводоканал» стане одним із перших учасників програми водної сфери, яка передбачає швидкоокупаємі впровадження та енергоефективні заходи. З Андрієм Білоусовим ми співпрацюємо вже багато років, знаходимо взаєморозуміння з усіх питань, швидко вирішуємо завдання і проходимо державні процедури. Але найяскравішим показником нашої успішної взаємодії та ефективної роботи міського голови є реалізація вже третього проекту у Кам’янському», – сказала керівник представництва «НЕФКО» в Україні Юлія Шевчук.

Фахівці та консультанти корпорації допомагають місту в підготовці документів та у проходженні всіх процедур за міжнародними правилами.

«Це лише один із напрямів. Ми залучаємо кошти з усіх можливих джерел, щоб вкладати їх у наше місто і розвивати його інфраструктуру», – сказав Андрій Білоусов.

14 серпня 2019