Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському ведуться роботи щодо забезпечення зовнішнього освітлення

У 2019 році на ремонт та технічне обслуговування електромереж зовнішнього освітлення на міських вулицях загального користування та на внутрішньоквартальних і внутрішньодворових проїздах видатками міського бюджету передбачено 14 мільйонів 499,37 тисяч гривень.

Протягом першого півріччя поточного року для забезпечення зовнішнього освітлення на неосвітлених ділянках вулично-дорожній мережі встановлено 1113 світильників, замінено 2490 перегорілих ламп, демонтовано 18 та встановлено 40 нових електроопор, влаштовано понад 42 кілометри кабельно-провідникової продукції. Вартість робіт склала більше 8 мільйонів.

На внутрішньодворових та внутрішньоквартальних проїздах замінено 1015 перегорілих ламп, встановлено 705 світильників з енергозберігаючими лампами, влаштовано понад 30 кілометрів кабельно-провідникової продукції, встановлено 43 електроопори. Вартість робіт склала більше 3,5 мільйонів гривень.  Для забезпечення безпеки дорожнього руху та пішоходів на вулично-дорожній мережі міста укладено договори з підрядною організацією на проведення робіт з нанесення дорожньої розмітки на суму близько 3 мільйонів гривень та встановлення дорожніх знаків на суму майже мільйон гривень.

З метою впорядкування дорожнього руху та зниження аварійності перехрестя проспектів Аношкіна та Свободи було обладнане світлофорним об’єктом.

За перше півріччя поточного року за рахунок коштів міського бюджету було проведено поточний ремонт дорожнього покриття на площі більше 23 тисяч м2. Вартість виконаних робіт складає понад 18, 3 мільйонів гривень.

14 серпня 2019