Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Жінок Кам’янського запрошують взяти участь у конкурсі міні-грантів

Центр «Жіночі перспективи» оголошує конкурс міні-грантів до 100 тисяч гривень у межах підтримки, наданої Open Society Foundations. Конкурс міні-грантів проводиться для жіночих громадських організацій та ініціатив з метою збільшення солідарності та врахування потреб різних цільових груп жінок у своїй діяльності та привернення уваги громадськості до множинної дискримінації жінок.

Мета конкурсу:

-       підсилити новостворені громадські організації та ініціативні групи з вразливих груп жінок, які стикнулися з множинною дискримінацією (жінки з інвалідністю, сільські жінки, внутрішньо-переміщені жінки, постраждалі від гендерно-зумовленого насильства, самотні матері, жінки, які постраждали від воєнних дій на сході України, інші дискриміновані групи жінок);

-       збільшити спроможність діючих жіночих громадських організацій враховувати інтереси та потреби вразливих груп жінок та розширити свої цільові групи;

-       підсилити солідарність та співпрацю між діючими жіночими організаціями та новоствореними громадськими організаціями чи ініціативними групами з вразливих груп жінок;

-       привернути увагу громадськості до проблем жінок, які перебувають в умовах дискримінації за кількома ознаками.

До участі в конкурсі запрошуються організації громадянського суспільства та ініціативні групи, які діють в Україні. Надання грантів прибутковим організаціям, політичним партіям, релігійним громадам не передбачається.

Для фінансування будуть відібрані проекти, які найбільше будуть відповідати меті конкурсу та залучатимуть і стосуватимуться найвразливіших груп жінок.

Проектні пропозиції надсилати на електронну пошту: grants@women.lviv.ua з поміткою «Конкурс міні-грантів» до 15 жовтня 2018 року. Термін реалізації проектів з 1 листопада 2018 року до 1 травня 2019 року.

Детальну інформацію щодо участі у конкурсі можна знайти за посиланням: https://www.facebook.com/ZahidnoukrainskijCentrZinociPerspektivi/photos/a.907594525924136/2337645329585708/?type=3&theater. Довідки за телефонами:
(032)-295-50-60, (067)-67-407-70 контактна особа Марта Чумало або через листування за електронною адресою: women@women.lviv.ua з приміткою «Запитання щодо конкурсу міні-грантів».

14 вересня 2018