Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському готуються провести Дні сталої енергії

Відповідно до розпорядження міського голови Андрія Білоусова, з 5 по 12 жовтня у Кам`янському пройдуть «Дні сталої енергії».

Захід відбудеться в межах виконання європейської «Угоди мерів», до якої Кам`янське приєдналося у 2015 році. Метою «Днів сталої енергії» є привернення уваги міської громади до питань охорони навколишнього природного середовища, збереження енергоресурсів та популяризації знань щодо енергоощадності.

Розпорядженням  затверджено склад організаційного комітету з підготовки та проведення заходу. Головою оргкомітету призначено Олександра Чернишова – першого заступника міського голови. Також до складу комітету увійшли голови адміністрацій районів міста, керівники структурних підрозділів міської ради та голова постійної комісії міськради з питань екології, промислової політики, економіки, праці, енергозбереження Тимур Левченко.

Згідно з розпорядженням, департаменту економічного розвитку міської ради доручено розробити план заходів щодо організації та проведення «Днів сталої енергії».

 

14 вересня 2018