Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському відбулися автоперегони «United Time Attack Series»

13 вересня у Кам’янському на картодромі DniproKart відбувся III етап автогонок «United Time Attack Series». На додаток до основних гонок організатори провели 5-й етап національної серії Carrera time attack взаємозалік і нагородження учасників на автомобілях марки Porshe.

Сотні глядачів приїхали на картодром, щоб насолодитися особливою атмосферою змагань, в яких взяли участь 68 пілотів з усієї України. Під час урочистого відкриття гонок учасників і глядачів привітав Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.

«Ці змагання – велика спортивна подія в житті міста і країни. Бажаю гонщикам успішних заїздів, щоб їх не підводили машини, а глядачам – яскравих вражень і позитивних емоцій», - сказав міський голова.

Постійний організатор перегонів Всеукраїнського рівня Андрій Приходько подякував міському голові за допомогу в проведенні змагань.

«Ми втретє приїздимо до Кам’янського і дуже раді тому, як тепло нас тут зустрічають. Дуже багато глядачів, добродушна атмосфера, реконструйована траса, яка відповідає всім вимогам, а найголовніше – максимальна підтримка з боку міського голови Андрія Білоусова. Ми завжди раді приїжджати до вас», - сказав Андрій Приходько.

У цих перегонах ключову роль відіграє час, за який пілот подолає трек протяжністю 1330 метрів, в цілому одне коло пілот проїжджає менше ніж за хвилину. Буквально зі старту пілоти встановлювали нові рекорди, демонструючи кращі результати в порівнянні з минулим роком.

 

14 вересня 2020