Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Обласний турнір із волейболу відбувся в Кам’янському

11 листопада на спортивній базі Камянського професійного ліцею пройшов обласний турнір із волейболу серед спортсменів з ураженням слуху. У змаганнях взяли участь команди з міст Дніпра, Кривого Рогу, Камянського, Павлограда, Синельникового.

Відкриваючи турнір, керівник міського центру «Інваспорт» Юрій Коновалов побажав учасникам гарного настрою, оптимізму та впевненості в перемозі, а усім глядачам – позитивних емоцій і нових вражень.

Дуже завзята і захоплива гра відбувалась на спортивному майданчику. Серед чоловіків у напруженій боротьбі І місце здобула команда з міста Дніпра, ІІ місце посіли кам’янчани, ІІІ – у команди з Кривого Рогу. Серед жіночих команд найкращу гру показала команда з міста Кам’янське, яка виборола І  місце, ІІ – у дівчат з міста Дніпра, ІІІ – у представниць Кривого Рогу. Кращим гравцем турніру серед чоловіків став Владислав Юнглін з Дніпра, серед жінок – Оксана Істоміна з Кам’янського.

Як прокоментував головний суддя змагань Валерій Зайцев, турнір пройшов на високому рівні, всі команди своєю грою принесли задоволення вболівальникам. Призери змагань отримали кубки, медалі та грамоти від організаторів.

Центр «Інваспорт» та всі учасники турніру висловлюють щиру вдячність директору Кам’янського професійного ліцею Віктору Павловичу Школяру за безкоштовне надання спортивної бази для проведення змагань.

14 листопада 2017