Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Школярів Кам’янського заохочують до занять фізкультурою та спортом

У Кам’янському відбулася зустріч представників комунального закладу «Спорт для всіх» та майстра спорту України, тренера водно-спортивного туризму Дмитра Котова з учнями навчально-виховного комплексу № 34. Метою зустрічі було залучення школярів до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Школярам розповіли, які спортивні заходи відбулися в місті протягом 2017 року та які планується провести у наступному році. Також фахівці інформували учнів про спортивні секції міста, повідомили, на базі яких закладів вони діють та хто з тренерів проводить заняття.

Дмитро Котов розповів про водно-спортивний туризм, про досягнення кам’янчан у цьому дуже цікавому виді спорту та запросив охочих займатися до секції. Усім школярам, присутнім на зустрічі, вручили буклети з назвами видів спорту, які культивуються в Кам’янському, місцем проведення тренувань та прізвищами тренерів.

Проведення таких заходів у школах міста вже стало доброю традицією. Комунальний заклад «Спорт для всіх» сподівається на зацікавленість та бажання юних кам’янчан регулярно займатися спортом. 

14 листопада 2017