Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янські рятувальники провели пізнавально-профілактичну екскурсію для дітей

Днями до рятувальників 8-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області на пізнавально-профілактичну екскурсію завітали діти середньої загальноосвітньої школи №9 Кам’янського.

Співробітники ДСНС продемонстрували дітворі пожежно-рятувальну спецтехніку та обладнання, яке використовується під час ліквідації пожеж, надання допомоги при дорожньо-транспортних аваріях, розбирання завалів та при інших надзвичайних подіях, де необхідна допомога людям. 
Також під час екскурсії працівники Служби «101» роз’яснили хлопчикам та дівчаткам правила пожежної безпеки в побуті, пояснили, як необхідно діяти у випадку пожежі, та розповіли правила поведінки, актуальні для осінньо-зимового періоду.

Крім того, всі охочі мали змогу спробувати себе в ролі вогнеборців. Школярі приміряли спорядження, пожежні каски, сиділи за кермом пожежного автомобіля, а також фотографувалися на згадку про зустріч із представниками мужньої та небезпечної професії.

Співробітники ДСНС сподіваються, що екскурсія пожежно-рятувальним підрозділом запам’ятається дітям надовго та стане корисною для них.

14 листопада 2017