Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Навчання і грант: розпочато відбір ідей на хакатон з медіаграмотності

Створено: 2017-11-14 11:21:56Оновлено: 2017-11-14 11:26:42

«Інтерньюз-Україна» запрошує редакції ЗМІ або неурядові організації  до участі у хакатоні з медіаграмотності. Надсилайте ідеї, удосконалюйте їх та отримуйте грант на втілення.

Захід відбудеться 7-9 грудня 2017 року у Києві в рамках реалізації проекту «Зміцнення незалежних ЗМІ в Молдові, Україні та Грузії».

Для участь до 30 листопада 2017 року заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1o3VmQBdlHIY3PKtDQTmnU9mK1A_B31uMaHfhe8z_Bno/viewform?edit_requested=true, в ній представити ідею інноваційного проекту з медіаграмотності.

Мета заходу – надати учасникам хакатону можливість реалізувати ідеї проектів в царині медіаграмотності, що передбачають технологічну складову, тим самим підвищуючи рівень медіаграмотності для ЗМІ, ГО та їх аудиторій.

Організатори запросять 10 команд. Кожна з команд має представляти редакцію ЗМІ чи неурядову організацію та має складатись з трьох представників. Один з членів команди повинен володіти знаннями щодо технічних характеристик пропонованого проекту.

Упродовж трьох днів з учасниками поділяться досвідом спікери, редакції та організації, що успішно реалізовують проекти у сфері медіаграмотності. За допомогою тренерів та фасилітаторів учасники матимуть змогу доопрацювати ідеї своїх проектів та представити журі. Три найсильніші ідеї визначені журі отримають гранти 4500 доларів США кожен на реалізацію ідей в період з 11 грудня по 31 січня 2018 року. Команди-переможці повинні мати змогу укласти грантовий договір.

Потенційні учасники заповнюють форму, в якій мають подати опис розробленої ідеї проекту у сфері медіагромотності, яку вони планують реалізувати, і який передбачає технологічний компонент.

Організатори відбирають учасників хакатону на основі інноваціності ідей, актуальності та реалістичності реалізації проекту в короткі терміни.

Тематика проектів з технологічною складовою:

-       інтерактивні проекти для взаємодії з аудиторіями;

-       освітні проекти, націлені на конкретні аудиторії;

-       фактчекінговіпроекти;

-       проекти націлені на захист прав людини та інформування про права людини;

-       проекти націлені на спостереження за політиками та політичними партіями з метою недопущення маніпуляцій;

-       медійні проекти націлені на полегшення доступу суспільства до об’єктивної та актуальної інформації.

Учасникам з-поза меж Києва організатори відшкодовують витрати
на проїзд, забезпечують проживання і харчування.

Додаткову інформацію ви можете знайти за посиланням: https://mediahackathon.blogspot.com/2017/11/blog-post_9.html, або отримати у координатора хакатону Анни Калініченко за тел.(044) 458 44 40, (066) 364 28 08 та написавши на електронну адресу: hkalinichenko@internews.ua.