Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Оголошення конкурсу на тимчасове заміщення посади комунального закладу культури: Директора Будинку культури селища Карнаухівка

Створено: 2018-02-15 14:18:11Оновлено: 2018-02-15 14:24:25

15 лютого 2018 року Карнаухівська селищна рада оголошує конкурс на тимчасове заміщення посади комунального закладу культури: - Директора Будинку культури селища Карнаухівка

Вимоги до кандидатів вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, або досвід роботи на керівних посадах в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності не менше трьох років та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Потрібні документи: автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи довільної форми; мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на протязі 30 днів з дня оголошення конкурсу на поштову або електронну адресу: 51990 вул. Пушкіна, 30В, смт Карнаухівка, м. Кам’янське; email: karada@i.ua Конкурсна комісія буде сформована 15 березня 2018 року конкурс проводитиметься 31 березня 2018 року у приміщенні селищної ради кабінет № 3. Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати за телефоном: (068)9396634.