Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському відбувся концерт «Благослови, мати, весну закликати»

У Школі мистецтв Кам’янського пройшов святковий концерт української народної пісні та танцю «Благослови, мати, весну закликати».

У давніх слов’ян рік розпочинався весною, в березні, з відродження навколишньої природи і пробудження матері-землі від зимового снігу. Весну зустрічали радісно та пишно: з піснями, танцями та розвагами. Ці пісні називали веснянками, гаївками або риндзівками.

Святковий концерт розпочав хоровий колектив школи «Соловушка» і виконав українську народну пісню «Ой, виходьте дівчата» (викладач Под’єльнікова О.В.) Ансамбль учнів молодших класів, під акомпанемент дуету бандуристів, виконав веснянку.

У концерті лунало багато українських народних пісень: «Ой, під вишнею», «Не тепер, не тепер по гриби ходити», «Ой ти, дівчино», «Стоїть явір над водою», «Женчичок - бренчичок».

Вірш нашого земляка з міста Жовті Води Анатолія Ворфлика  «Мама, не треба старіти» прочитав Чуприна Денис, а вокальний дует виконав закарпатську народну пісню «Очі синії, сині». У виконанні ансамблю гітаристів прозвучала українська народна пісня «Тихо над річкою» (викладач Крюкова Н.Г.).

Сімейне тріо у складі: Катерини та Єлизавети  Жидкових (фортепіано) та їхнього  батька Єгора Анатолійовича  (труба) виконали українську народну пісню «Дивлюсь я на небо».

Завершився концерт виступом хореографічного ансамблю народного танцю «Весняні зорі» з композицією  на тему української пісні «Не шуми, калинонька» (хореограф Стьопочкіна Т.В.).

Концерт учнів школи – це маленька часточка нашої подяки та любові до кожної мами та нашої неньки України.

15 березня 2019