Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському завершується реконструкція Терцентру Заводського району

Кам’янський міський голова Андрій Білоусов перевірив, як ведуться роботи з реконструкції Територіального центру соціального обслуговування  населення Заводського району.  

У будівлі Терцентру триває реконструкція двох корпусів, де планується розмістити відділення реабілітації для дітей з інвалідністю. У першому корпусі будуть спальня, їдальня, душові та санвузли, у другому – фізкультурна і музична зали, де фахівці центру проводитимуть заняття з вихованцями.

«Два з чотирьох корпусів Терцентру вже відремонтовані та функціонують. До першого вересня плануємо завершити ремонтні роботи і відкрити реабілітаційне відділення для дітей з інвалідністю», – сказав Андрій Білоусов.

У Територіальному центрі надають соціальні послуги та адресну допомогу одиноким, непрацездатним громадянам та людям з інвалідністю, які мешкають у Заводському районі. Тут працює три структурних підрозділи: соціально-побутова допомога на дому, відділення денного перебування, відділення організації адресної натуральної та грошової допомоги.

Директор Терцентру Світлана Масеніна зазначила, що відсутність дитячого реабілітаційного відділення в Заводському районі міста – гостра проблема.

«Відкриття реабілітаційного відділення стане черговою перемогою. Це дозволить нам щодня надавати професійну спеціалізовану допомогу дітям, які потребують особливого догляду, а також сім’ям, в яких виховуються діти з інвалідністю. Я вдячна міському голові за вирішення таких важливих соціальних проблем», – сказала Світлана Масеніна.

Сьогодні діти з інвалідністю, які проживають в Заводському районі, отримують всю необхідну допомогу в територіальних центрах Дніпровського та Південного районів.

15 квітня 2019