Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Тепер усі послуги БТІ можна отримати у ЦНАПах Кам’янського

12 квітня у Кам’янському було укладено Меморандум про співпрацю між Центром надання адміністративних послуг Кам’янського та обласним комунальним підприємством «Бюро технічної інвентаризації». Меморандум підписали заступник Кам’янського міського голови Дмитро Щербатов та директор комунального підприємства Олексій Івашина.

Згідно з Меморандумом, починаючи з 15 квітня кам’янчани можуть скористатися послугами бюро технічної інвентаризації у трьох ЦНАПах міста. Це дозволить мешканцям економити час та отримувати послуги БТІ разом із іншими.

Дмитро Щербатов зауважив: цей Меморандум є результатом виконання завдання міського голови Андрія Білоусова щодо покращення роботи з надання послуг населенню.  

«Наш Центр – один з найкращих в Україні, але ми на цьому не зупиняємося – продовжуємо збільшувати перелік послуг для населення, щоб мешканці могли в одному місці вирішити усі свої потреби в будь-якій сфері життєдіяльності», – сказав Дмитро Щербатов.

Директор БТІ зазначив, що робота з мешканцями у ЦНАПах буде зручною і для фахівців їхнього бюро.

«Хочу подякувати міській владі Кам’янського за те, що дала нам можливість приєднатися до Центру надання адміністративних послуг. Тепер кам’янчани можуть здати документи в одному з районів міста та протягом 3-5 днів отримати необхідні їм довідки або технічний паспорт», – сказав директор БТІ Олексій Івашина.

Після підписання Меморандуму до переліку послуг, що надаються у Центрі додалися ще 28.

«Наблизити послуги до населення, покращити їхню якість і створити комфортні умови для мешканців нашого міста – те, чого ми постійно прагнемо. Адже наше завдання – оптимізація послуг кам’янчанам у межах можливостей Центру», – наголосила директор департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради Марина Гурська.

Сьогодні у ЦНАПах Кам’янського можна отримати 374 послуги. З них – 291 адміністративна послуга та 83 – муніципальні.

Центри надання адміністративних послуг працюють за адресами:

Заводський район: пр. Василя Стуса, 10/12, тел.:(068) 208-90-99;

Дніпровський район: пр. Перемоги, 63, тел.: (097) 656-02-73;

Південний район: вул. Затишна, 3, тел.:(097) 656-11-79.

15 квітня 2019