Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янчани представили Україну на чемпіонаті Європи з шашок-64

Відразу п'ять шашкістів Кам’янського у складі національної збірної, що складалася з 15 спортсменів, представили Україну на чемпіонаті Європи з шашок-64 серед молоді у турецькому місті Ізмір.

Позмагатися з найсильнішими у цьому виді спорту вирушили переможці та призери чемпіонатів України: кандидат у майстри спорту Ольга Губарєва (вікова категорія: дівчата до 26 років) випускниця Дніпровського державного технічного університету, першорозрядниця Анастасія Губарєва (ліцей НІТ), майстри спорту України Олександр Шнейдер (СЗШ №40) і Віра Попруга (ліцей НІТ) (вікова категорія до 16 років), а також першорозрядник Андрій Блоха (ліцей НІТ), який виступав у категорії «Юнаки до 13 років».

Кращий результат серед наших шашкістів показали двоє спортсменів, які завоювали на двох шість медалей у трьох номінаціях (класика, швидкі і бліц).

У віковій категорії до 26 років три бронзові медалі за підсумками трьох програм виступів, виборола Ольга Губарєва (тренер – Заслужений тренер України Ігор Губарєв). На рахунку Ольги тепер вже п'ять бронзових медалей зі змагань міжнародного рівня.

А ось Олександр Шнейдер (тренер – Ігор Губарєв) у віковій категорії до 16 років  зумів зібрати практично весь комплект медалей європейських змагань. Спочатку у блискавичній програмі (3 хв. на партію) молодий майстер приніс нашій збірній срібну нагороду. У швидкій грі (7 хв. на партію) Олександр завоював омріяну золоту нагороду, а в класичній програмі (1ч.30хв. на партію) здобув бронзову медаль. Цікаво, що українська збірна за підсумками змагань розмістилася на другому почесному місці, пропустивши вперед збірну Росії, на третьому місці – збірна Туреччини.                                          

Ще одна спортсменка з Кам’янського – міжнародний гросмейстер Олена Коротка, виступаючи на етапі Кубку Світу з шашок-64 серед жінок в Ізмірі, зуміла у блискавичній програмі прийти до фінішу третьою, пропустивши на шляху до найвищої сходинки п’єдесталу пошани двох російських спортсменок.

Спортсмени дякують за допомогу в організації поїздки на змагання міському голові Андрію Білоусову, депутату обласної ради Олені Плахотнік, депутату міськради Сергію Ворожку.

Попереду у наших спортсменів виступ у місті Дніпрі на Кубку України з шашок-64. Бажаємо їм успішного виступу!

15 травня 2018