Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Діалог поколінь

Створено: 2019-05-15 07:54:18Оновлено: 2019-05-15 07:59:00

                   Під такою назвою відбулось засідання «Круглого столу» в загально – освітній школі №20 ім.О.Стовби. Ініціатором проведення цього заходу були рада ветеранів Південного району та учні школи. Мета: узагальнити думки та погляди молодого покоління щодо акції «Пам'ять», присвяченої 74-річниці Перемоги у Другій світовій війні над нацизмом. Чабан Валентина Пилипівна, голова ради, познайомила учнів з ветеранами: Голобородько Іван Маркович – учасник бойових дій, Фішбейн Петро Кісілевич – учасник війни, Татаренкова Іна Євгенівна - дитина війни, Карагодіна Валентина Василівна – дитина війни, Нороха Алла Миколаївна – ветеран праці та іншими гостями- ветеранами.

                 Смоляр Ольга Володимирівна, заступник директора школи по виховній роботі та педагог Фортуна Лідія В’ячеславівна представили учнів 5 – 10 класів. В невимушеній обстановці, за столом з чашечкою ароматного чаю та печивом йшла розмова – спогади про війну, людей, і молодь.

                 Петро Кісілевич Фішбейн розповів про те, що історики підрахували і кров, і сльози, і втрати нашої Вітчизни. Війна – це 4 роки битви, 1418 днів безсонних ночей, війна – це 27 млн. загиблих, війна – 13 чоловік загиблих кожної хвилини і це плата за нашу Перемогу. В кінці зустрічі Валентина Пилипівна за дорученням міського голови Білоусова А.Л. вручила Фішбейну П.К. Почесну грамоту Кам’янської міської ради, а Голобородько І.М. – Подячний лист міського голови.

                          Рада ветеранів Південного району