Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

ЦНАП Кам’янського першим в області та другим в Україні почав надавати послуги сервісних центрів МВС

Комфортне і якісне надання населенню найпопулярніших послуг є пріоритетом роботи Центрів надання адміністративних послуг Кам’янського. 15 травня в Центральному офісі ЦНАП по проспекту Василя Стуса 10/12 міський голова Андрій Білоусов і начальник регіонального сервісного центру МВС в Дніпропетровській області Вячеслав Білявський підписали Угоду про співпрацю ЦНАПу з сервісним центром МВС.

Відтепер городяни, а зокрема водії та власники транспортних засобів, зможуть отримати послуги, які раніше надавалися лише в спеціалізованому сервісному центрі, а саме:

- обмін водійських посвідчень;

- реєстрація транспортних засобів з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерного знака;

- перереєстрація транспортного засобу у зв'язку зі зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені або по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, встановлення газобалонного обладнання.

В рамках впровадження нових послуг адміністратори Центру пройшли навчання в Сервісному центрі і отримали доступ до проведення необхідних операцій.

Також в ЦНАП було закуплено нове обладнання для оформлення технічних паспортів і водійських посвідчень. В цілому це допоможе скоротити процес обслуговування клієнта до 20 хвилин.

Ще одним важливим моментом впровадження нової послуги є територіальна приналежність органу, який її надає. На даний момент сервісний центр МВС знаходиться на території Петриківського району та обов'язкові адміністративні збори кам'янчани оплачують на користь районного бюджету. Тепер же все адміністративні збори будуть надходити до міського бюджету.

Завдяки впровадженню нового сервісу, перелік послуг ЦНАП Кам’янського  збільшився на 4 позиції і тепер становить 378 послуг: 295 адміністративних і 83 муніципальних.

«За кількістю наданих населенню послуг наш ЦНАП займає друге місце в Україні після Луцька. Крім того, ми перше місто в області і друге в Україні після Києва, де впровадили подібний сервіс у ЦНАП. За кошти державного бюджету тут проведена повна реконструкція. Працюють відділення в Південному і Дніпровському районах. Тільки за минулий рік послугами наших ЦНАПів скористалися 250 тисяч кам’янчан і наша основна задача – створювати людям комфортні умови та надавати якісні послуги», – сказав Андрій Білоусов.

15 травня 2019