Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янчан запрошують до участі у конкурсі «Молодіжний лідер»

У Кам’янському розпочався прийом документів на участь у міській премії «Молодіжний лідер». Для участі у премії до 31 травня кандидатам необхідно подати необхідний пакет документів до управління молоді та спорту міської ради за адресою: вул. Москворецька, 14.

Премія «Молодіжний лідер» була затверджена рішенням виконавчого комітету міської ради. Її можуть отримати кам’янчани віком від 14 до 35 років за особисті досягнення у суспільно-економічному, культурному розвитку міста та утвердження авторитету міста на регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Премія присуджується за шістьома номінаціями: «Творчі досягнення», «Спортивні досягнення», «Виробничі досягнення», «Наукові досягнення», «Особиста мужність», «Внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху в місті».

Відбір кандидатів на премію проводить спеціальна комісія шляхом відкритого голосування.

До пакету документів входять: лист-клопотання від установи, організації чи підприємства (не більше однієї кандидатури) із зазначенням номінації, на яку висувається кандидатура, оформлений згідно вимог загального діловодства; обґрунтовану характеристику кандидата; дві копії паспорта або ID-картки та реєстраційний номер облікової картки платника податків кандидата, завірені особисто кандидатом; презентаційні матеріали щодо досягнень кандидата (відео-, фото-, презентації, публікації, матеріали в місцевих, регіональних та всеукраїнських ЗМІ (ксерокопії), на веб–сайтах (скріншот); будь-які інші матеріали щодо високих показників діяльності кандидата, які є суспільно значущими для міста; заяву-згоду від кандидата на обробку персональних даних. Тим кандидатам, у яких відсутній паспорт, слід надати дві копії свідоцтва про народження.

Деталі можна дізнатися за телефонами: 067-394-28-36, 097-271-42-71.

15 травня 2019