Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському запустили ліфти, які простоювали понад 20 років

У мешканців будинку № 18 по вулиці Гастелло, що в селищі Романкове, сьогодні справжнє свято. У їх будинку після 20-річної «сплячки» запустили в роботу два ліфти. Першими пасажирами одного з капітально відремонтованих ліфтів став мешканець будинку зі своїм маленьким сином. Супроводжував їх під час пробної поїздки особисто міський голова. Андрій Білоусов разом з депутатом міської ради, головою постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Максимом Беспальчуком приїхав перевірити, чи виконана робота в строк, адже напередодні обіцяв людям, що ліфти запустять до 15 червня.

За словами чоловіка, він живе в цьому будинку з 2005 року і не пам'ятає, щоб тут взагалі працювали ліфти.

Побачивши в черговий раз у дворі свого будинку керівництво міста, жителі вийшли до під'їзду сказати слова подяки за увагу до їх проблем та за численні позитивні зміни.

Тут, посеред приватного сектора, є тільки два багатоповерхових будинки. Через те, що селище віддалене від міста, вирішувати проблеми його мешканців було доволі складно, і, на жаль, з кожним роком цих невирішених питань ставало все більше.

Спілкуючись з людьми, міський голова відповів на запитання, які їх хвилювали, та пообіцяв, що найближчим часом буде виконано ремонт двох під'їздів у цьому будинку, а дитячий майданчик у дворі доповнять новими елементами – турніками і брусами.

Як розповіла місцева мешканка Олена Шаталюк, з часу будівництва цієї 10-поверхівки ніхто з посадовців не цікавився їх проблемами.

«Ми дуже вдячні Андрію Білоусову за його роботу. Такого міського голови у нас ще ніколи не було. Нам відновили зовнішнє освітлення, встановили дитячий майданчик, відремонтували дах. Нещодавно усунули проблеми з каналізацією, які були у нас останні півроку. Куди ми тільки не дзвонили, ніхто не хотів допомогти нам у цьому питанні, але Андрій Леонідович відреагував дуже оперативно і знайшов спосіб вирішити його. Сьогодні у нас взагалі свято – запустили  ліфти. Наші емоції важко висловити словами. Дякую!» – говорить Олена Шаталюк.

Підводячи підсумки зустрічі з мешканцями, Андрій Білоусов зазначив, що всі проблеми за одну хвилину вирішити неможливо і до них потрібно підходити комплексно. Він також попросив городян допомагати стежити за збереженням майна та берегти його.

Крім того, міський голова додав, що до кінця липня у місті будуть відремонтовані всі ліфти. Залишаться тільки 22 під'їзди, де є по два ліфти – вантажний і пасажирський, але хоча б один з них буде працювати. Таким чином, у Кам'янському не залишиться жодного під'їзду, де б не працював ліфт, і цю багаторічну проблему буде вирішено.

15 червня 2017