Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

ВИЗНАЧНИЙ ЕТАП БЮДЖЕТУ УЧАСТІ: СТАЛИ ВІДОМІ ГРОМАДСЬКІ ПРОЕКТИ, ЩО ДОПУСКАЮТЬСЯ ДО ГОЛОСУВАННЯ ПІД ЧАС КОНКУРСУ

Створено: 2018-06-15 17:21:15Оновлено: 2018-06-15 17:25:25

13.06.2018 пройшло чергове засідання Координаційної ради з питань впровадження партиципаторного бюджетування (бюджету участі), яке стало визначальним для процесу впровадження бюджету участі в місті цьогоріч. На засіданні були затверджені реєстри позитивно та негативно оцінених проектів, які складалися за підсумками заповнення виконавчими органами міської ради карток аналізу можливості їх реалізації.

Наразі до подальшого голосування допущено 60 громадських проектів, яким присвоєно індивідуальні номери, згідно затвердженого Координаційною радою реєстру. Такий реєстр оприлюднено на офіційному веб-сайті міської ради у розділі "Бюджет участі".

Окрім того, присутніх на засіданні було інформативно повідомлено про хід проведення інформаційно-промоційної кампанії у 2018 році, в межах якої заплановано ряд заходів щодо популяризації бюджету участі в місті та ознайомлення мешканців міста з принципами Конкурсу громадських проектів і правилами участі в ньому.

Нагадуємо, що строки голосування у Конкурсі встановлено з 25 червня по 15 липня цього року. Паперове голосування (шляхом заповнення бланку для голосування у ЦНАПах) закінчується, згідно Положення, на 3 робочі дні раніше, а саме 11.07.2018.